ĎAKUJEME ZA DOVERU RODIČOM A ICH PODPORU PARKU.
OBSLÚŽILI SME viac ako 600 DETÍ V LETNÝCH TÁBOROCH A SÚSTREDENIACH TOHTO SUPER LETA, vďaka čomu môžeme park pre vás a vaše deti opäť rozvíjať.

DOVIDENIA niekedy V PARKU!

PRIHLÁŠKA DO LETNÝCH TÁBOROVÝCH TURNUSOV

Milí rodičia,
opäť už 9. sezónu sme tu pre vás a tentokrát opäť prichádzame s výnimočným programom, aby vaše deti prázdninovali najlepšie, ako sa dá. Vďaka spolupráci s TOP ostrieľaným tímom vo všestranných priestoroch areálu Inspiro miešame deťom jedinečný a rozmanitý mix zábavy.
 
AREÁL
Táboríme v oplotenom super parku, plnom indoor aj outdoor zábavy pre deti. Deti si užijú vodné atrakcie, ihriská s preliezkami, trampolíny dnu i vonku, mega športovisko, veľký výbeh v záhrade parku a niekoľko multiúčelových sál na pohyb a zábavu od výmyslu sveta. Areál disponuje úžasnou zábavnou digitálnou technológiou MULTIBALL, ktorá je deťom k dispozícii denne.
 
PROGRAM
Každý rok máme voči deťom záväzok pripraviť im najlepší mix programu, aký tu u nás kedy bol. Tak to bude aj tento rok. Uplatníme všetkých 8 rokov skúseností s letnými tábormi u nás a pripravíme mix toho, čo deťom urobilo doteraz najväčšiu radosť, umocníme to všetko o poriadnu show, dobrú hudbu a zábavných animátorov.
 
Toto leto prichádzame s ponukou 2 táborových tém.
EDU JUMPS ZÁŽITKOVÉ TÁBORY (8 turnusov) - Edujumps je mobilný gym, postavený najmä na princípe zábavy z pohybu vďaka slobode pohybu na žinienkach air track. Pre zážitky detí v tábore je pripravená mega vodná šmykľavka pre letné osvieženie, obrovský suchý skákací hrad pre menej horúce dni, smiešni dino kamoši, tradičná penová párty, ale aj pestré kreatívne workshopy a spoločenský oddych.
Deti sú v menších skupinách podľa veku, aby im mohol byť program ušitý na mieru. Pre deti od 4 rokov sú k dispozícii 2 turnusy, tie budú posilnené skúseným pedagógom.


 


HOBBY HORSE TÁBOR - už vás zachytil tento trend? Modernemu športu s koníkom na palici už podľahlo veľa dievčat. Skúste to aj vy! Inšpiruje k pohybu aj kreativite, všetko v téme kone. Turnus pre deti od 6 rokov vedú odborne školené lektorky Ivana Polašová a Diana Karešová s dlhoročnými skúsenosťami s prácou s deťmi. Tábor ušitý namieru deťom, ktoré milujú koníky. Program je zameraný pohybovo (tréningy parkúru, drezúra aj preteky), ale aj kreatívne (výroba doplnkov pre hobíkov), deti navštívia jazdecký klub, osviežia sa letnými atrakciami a pripravia sa záverečný hobby horse šampionát. Viac informácií poskytnú priamo lektorky na emailovej stránke: hobbyhorsetabor@gmail.com. Kapacita turnusu je obmedzená.KIDS BALANCE TÁBOR - deti v pohybe. Tábor, ktorý je vybalansovaný pohybovými aktivitami a poriadnou dávkou letných zážitkov. V tábore určenom pre všetky deti od 5-10 rokov zažijete okrem tradičnej veľkej penovej party, vodných atrakcií, kreatívnych workshopov aj hravé pohybové cvičenia zamerané na budovanie správnych pohybových vzorcov u detí (správne držanie tela, zdravé nôžky), budovanie tímovej spolupráce, súťaže a tímové hry. Turnus pre deti od 5 rokov vedú odborne školené lektorky Ivana Polašová a Diana Karešová s dlhoročnými skúsenosťami s prácou s deťmi.METODIKA
Certifikovaná programová štruktúra je pod pedagogickým aj zdravotníckym dozorom, realizovaná skúsenými animátormi. Členovia tímu disponujú certifikátom absolventa Kurzu prvej pomoci Slovenského Červeného Kríža.
 
TURNUSY:
03.07.-07.07. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov)
10.07.-14.07. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
10.07.-14.07. HOBBY HORSE TÁBOR (pre deti od 6 rokov) - obsadený 
(možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
17.07.-21.07. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
24.07.-28.07. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
31.07.-04.08. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 4-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
31.07.-04.08. KIDSBALANCE TÁBOR (pre deti od 5-10 rokov) - NOVINKA - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
07.08.-11.08. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
14.08.-18.08. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 4-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)
21.08.-25.08. EDUJUMPS TÁBOR (pre deti od 5-7 rokov a 8-12 rokov) - obsadený (možnosť prihlásiť sa ako náhradník)

V prípade záujmu o účasť v obsadenom turnuse, vyplňte v príhláške iný dostupný turnus a do poznámky uveďte informáciu, že máte záujem o konkrétny turnus. Budeme vás evidovať ako náhradníka. Často sa miesto uvoľní. 
 
LOGISTIKA
Deti prevezmeme denne medzi 8-9hod a vrátime späť v čase 16-17hod.
 
STRAVA
je zabezpečená komplet a pestro(desiata, obed s polievkou, olovrant). Jedálny lístok schválený RUVZ. Čerstvé ovocie a zelenina min.2x denne. Pitný režim počas celého dňa. Torta podávaná na rozlúčkovej párty na záver turnusu.
Vážne potravinové intolerancie a alergie je potrebné uviesť v prihláške.
 
CENA TURNUSU
175€/5 dňový turnus bez ďalších doplatkov.
165€/5 dňový turnus bez ďalších doplatkov pre súrodencov spolu v jednom turnuse.
Denná sadzba 40€ (k dispozícii len ak nie je turnus obsadený).
 
MOŽNOSTI ÚHRADY a STORNO
* na splátky, 90€ záloha a zvyšná časť v deň nástupu do turnusu
* na účet Občianskeho združenia Inspiro Ivanka pri Dunaji: ČSOB: IBAN SK1075000000004020647344 (do poznámky uveďte meno dieťaťa a heslo "zvolený turnus")
* poplatok za turnus je nevratný, avšak prenosný na inú osobu, prípadne iný turnus, ak to jeho kapacita umožní,
* poplatok za turnus je vratný v 100%-tnej výške v prípade, že by nové bezpečnostné opatrenia v súvislosti s COVID bránili praktickému výkonu myšlienky denných táborov.


PRE INFORMÁCIÍ KONTAKT
inspiro@parkoddychu.sk, alebo 0905 203 284


PRIHLÁŠKA DO LETNÝCH TÁBOROVÝCH TURNUSOV
PR