AKUJE


6. SEZÓNA LETNÝCH TÁBOROV
KOMPLEXNÝ SUPER AREÁL

SKÚSENÝ KVALIFIKOVANÝ TÍM
ŠPIČKOVÝ PROGRAM
MEGA TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY

VHODNÉ PRE DETI do 12 ROKOV 
CENA 140
MOŽNOSŤ ÚHRADY V 2 SPLÁTKACHaždý

Milí rodičia, 
opäť už 6. sezónu sme tu pre vás počas letných prázdnin a prichádzame so spoľahlivo nabitým zážitkovým programom denných táborov v Inspiro, aby Vaše deti prázdninovali najlepšie ako sa dá.
Vďaka spolupráci s ostrieľaným tímom animačnej agentúry FAJNOVO a všestranným priestorom Inspiro máme možnosť deckám namiešať jedinečný a rozmanitý mix zábavy.
Bavíme sa pohybom, energiu dopĺňame vyváženou stravou a oddychujeme zvedavo a kreatívne.
V lete 2020 táboríme aj s deťmi od 3 rokov. Deti budú pri aktivitách rozdelené do skupín podľa veku na predškolákov 3-4 roční a školáci 5-12 roční, vždy sa však opäť stretnú pri voľnom programe a stravovaní. 

TÁBORÍME v oplotenom super areáli, plnom indoor aj outdoor zábavy pre deti. Na deti čakajú ihriská s preliezkami, trampolíny dnu i vonku, veľký výbeh v záhrade parku a niekoľko multiúčelových sál na pohyb a zábavu od výmyslu sveta. Areál disponuje úžasnou zábavnou technólogiou MULTIBALL, pre radosť z pohybu.  


POZNAJTE INSPIRO! MIESTO VŠETKÝCH MOŽNOSTÍ


ZÁŽITKOVÁ METODIKA TÁBOROV
- zážitkový scenár, interaktívne workshopy a projekty zamerané na tímovú spoluprácu, tvorivú dramatiku s efektom (dajme si cieľ, vymyslíme stratégiu, prekonáme spoločne prekážky, náučný efekt, odmena), pohybové hry, tanečné choreo a kreatívne vzdelávanie zamerané aj na celkový osobnostný rozvoj dieťaťa.  


Dejovú líniu doplnia programové pecky ako OBROVSKÁ NAFUKOVACIA ŠMÝKĽAVKAPENOVÁ PÁRTY, interaktívna pohybová stena MULTIBALL, adrenalínové NERF GAMES (so súhlasom rodiča), MASKOT DISCO SHOW, BALÓNY VŠETKÝCH VEĽKOSTÍ, VIRTUÁLNA REALITA, ZÁŽITKOVÉ HRY, veľa pohybových hier, ale aj kreatívnych či montessori aktivít. Deti poteší veľké ŠĽAPACIE AUTO aj preteky na AUTODRÁHE. Osvieženie a vodné hrátky nemôžu v teplých letných dňoch chýbať.  Zábavný repertoár FAJNOVO je úžasný a nekonečný. 

Programová štruktúra je pod pedagogickým dozorom, realizovaná skúsenými animátormi. Členovia Inspiro tímu disponujú certifikátom absolventa Kurzu prvej pomoci Slovenského Červeného Kríža. 

STRAVA: 
Zabezpečená je komplet. Desiata, obed s polievkou, olovrant. Čerstvé ovocie a zelenina min.2x denne. Pitný režim počas celého dňa. Torta podávaná na rozlúčkovej párty na záver turnusu. 


LETNÉ TURNUSY 
* 29.06.-03.07.
* 06.07.-10.07.
* 13.07.-17.07.
* 20.07.-24.07.
* 27.07.-31.07.
* 03.08.-07.08.
* 10.08.-14.08.
* 17.08.-21.08.
* 24.08.-28.08.


CENA TURNUSU:
Deti 5-12 ročné - 139€*/5 dňový turnus bez ďalších doplatkov, (1 animátor - max. 8 detí).
Deti 3-4 ročné - 149€*/5 dňový turnus bez ďalších doplatkov, (1 animátor - max. 4 deti).

* možnosť rozdeliť si splátku na 2 časti, záloha 70€ vopred s rezerváciou turnusu a zvyšok v deň nástupu dieťaťa do turnusu. 

PRIHLÁŠKA 

MOŽNOSTI ÚHRADY:
* osobne v hotovosti v kaviarni INSPIRO
* na účet Občianskeho združenia Inspiro Ivanka pri Dunaji:
ČSOB: IBAN SK1075000000004020647344 (
do poznámky uveďte meno dieťaťa a zvolený turnus)

* možnosť rozdeliť si splátku na 2 časti, záloha 70€ vopred a zvyšok v deň nástupu do turnusu,
* poplatok za turnus je nevratný, avšak prenosný na inú osobu, prípadne iný turnus, ak to jeho kapacita umožní,
poplatok za turnus je vratný v 100%-tnej výške v prípade, že by nové bezpečnostné opatrenia v súvislosti s COVID-19 bránili praktickému výkonu myšlienky denných táborov.

Vyplnením a odoslaním prihlášky obdržíte mailom potvrdenie o prijatí dieťaťa do zvoleného turnusu. V týždni pred nástupom do táboru zasielame aj bližšie inštrukcie k turnusu.
Kontakt v prípade otázok: Inspiro 0905 203 284, inspiro@parkoddychu.sk.


Tešíme sa na 5 programom nabitých dní s vašimi deťmi, poriadne im rozhýbeme kosti, prsty a mozgy zapletieme v kreatívnych hrách, hlavičky prevetráme na čerstvom vzduchu a navaríme super domáce pochúťky.  Pretavíme do ich prázdnin všetky naše skúsenosti a pripravíme im opäť ďalšie najlepšie táborové prázdniny, aké sme kedy mali. Za tým si stojíme svojim menom! :-)
Vaši Fajnoví Inspiráci


PRE MILIÓN TAKÝCHTO MOMENTOV
SLEDUJTE NAŠU TÁBOROVÚ PRÍPRAVU NA FB!
 

.