EXKLUZÍVNY PLES RIO V INSPIRO

Priatelia! 

A je to tu opäť!! Pre krásny úspech plesov RIO 2019 a 2020, s nadšením pripravujeme konečne ďalší, výnimočný večer.
Už tradične, v "netradičnom" termíne, výnimočný priestorom a personálom, exkluzívny svojim programom a bohatý pestrou večerou. 
Tak tu je! v sobotu 11.marca 2023!!

PROGRAMU DODÁ ADRENALÍN VÝBORNÝ MODERÁTOR, POLNOČNÁ TOMBOLA AJ ZÁBAVNÝ FOTO KÚTIK!

Veríme, že tí, čo ste boli minulé roky, šírite slovo a tí, čo ste neboli, sa rovnako ako my, už neviete dočkať! :-) Nečakajte teda kým sa miesto pri stoloch rozchytá, a rezervujte si to svoje emailom na inspiro@parkoddychu.sk, alebo telefonicky 0905 203 284. Vstupenky v hodnote 55€/osoba Vám zaistia výborný program, pestrú "all you can eat" večeru aj s dezertom, welcome drink a minerálku.
Získate ich osobne v kaviarni INSPIRO platbou v hotovosti, alebo úhradou na účet občianskeho združenia INSPIRO ČSOB: IBAN SK1075 0000 0000 4020 6473 44 (do poznám-ky, prosím, uveďte: PLES a meno hosťa/hostí).


poznámka: Kapacita sály je 130 osôb. Usádzame hostí k 10-14 miestnym stolom s rešpektom k vašim požiadavkám, avšak vrámci možností kapacít sály. Vyhradzujeme si právo na zmenu programu, v prípade neočakávaných komplikácií. 

OPTIMAL DRESS CODE: Netrápte sa, čo na seba. Oblečte sa pekne, no najmä tak, aby ste sa dobre cítili a nič nebránilo tomu, aby ste sa skvele zabavili. 

Tešíme sa na vás, priatelia.

"Life is better when you dance!"