Blíži sa veľký deň Vášho juniora? Má kopec priateľov, s ktorými chce zdieľať svoj veľký deň?
Skúsili ste prípravu oslavy na vlastnej koži vo vlastnej obývačke, či na záhrade?
Tak už asi viete, že starosti s tým radšej prenecháte niekomu inému a Vy si to jednoducho prídete s priateľmi užiť, však?

 

Oslavám sa venujeme už pár rôčkov a preto nám bude cťou a potešením, ak budeme môcť oslavovať s Vami. Nadviazali sme úspešnú spoluprácu s tímom agentúry FAJNOVO, s ľudmi z rozprávkového a akčného sveta plného zábavy, tak veríme, že pre vás v areáli INSPIRO pripravíme skvelý zážitok.Na deti čaká krásne vyzdobená miestnosť s občerstvením, ostrieľaní animátori a ich ihrisko nekonečných možností, ktoré dokonale prispôsobia oslávencom.  
Disco, Olympiáda, Karneval, Honba za pokladom, či kreatívne dielne. To všetko áno, ale čo keď si doprajete viac? 
Skúste novinky!! Virtuálna realita, nerf games, trblietavé tattoo, origami, vedecké pokusy, modelovanie balónov, piňata, či hlavolami. Párty so Šašom, maskotmi, či bublinami všetkých veľkostí, alebo montessori herničky? Žiadny problém, pokojne aj FOTO kútik!! :-)


Každá oslava má svoje špecifiká, a preto u nás nenájdete žiadny párty balíček. Možno budú oslavovať nielen deti, ale aj dospelí. Možno by ste radi podnikli spoločnú grilovačku. A možno máte predstavu o veľkej párty s nafukovacími atrakciami....
Dovoľte nám ušiť vám oslavu namieru. Pošlite nám nezáväzný dopyt emailom na adresu inspiro@parkoddychu.sk s požadovaným termínom a počtom zúčastnených hostí detí/dospelých a my vám odpoveďou poskytneme všetky informácie, z ktorých si svoju oslavu do detailu naplánujete. Súhlasíte?

PARTY OBČERSTVENIE pre rodičov - mrknite do našej ponuky, možno vás inšpirujeme usporiadať riadnu párty pre všetkých!!
Že ste u nás ešte neboli? Tak pozrite, tu sa bude Vaša oslava konať. 

Váš tím Inspiro

+421 905 203 284
inspiro@parkoddychu.sk


    

DETSKÉ OSLAVY