V areáli parku oddychu je možné a veľmi vítané usporiadať akékoľvek spoločenské podujatie s kapacitou do 250 osôb, kapacita areálu je do 500 osôb.
Pre tento účel vieme zabezpečiť rôzne formy CATERINGU, či SPOLOČENSKÉHO OBČERSTVENIA prispôsobené požiadavkám zadávateľa, či už sa jedná o väčší spoločenský event ako napríklad svadba, ples, či firemné podujatie, alebo niečo menšie v podobe rodinnej oslavy, či bujarej detskej party.INSPIRO pre účely spoločenských podujatí disponuje multiúčelovým priestorovým aj technickým zázemím. Výhodou je zázemie vnútri i vonku, čo v prípade zmien počasia veľmi oceníte a tiež nevyčerpateľné možnosti parkovania priamo pri areáli. V neposlednom rade, či už sa jedná o divadelné predstavenie, konferenciu, tématickú party alebo športové podujatie buďte si istí, že za partnera máte veľmi ochotný a kreatívny tím ľudí. Povedzte nám, čo plánujete?


Bude koncert? U nás môže byť nielen vo veľkej sále s pódiom, ale aj vonku pod holým nebom v záhrade pri sviečkach. Pokojne čokoľvek, čo našich aj vašich hostí obohatí. Penová párty, či transformeri u nás na káve nie sú žiadny problém. :-)

Plánujete detskú párty? Zistite viac tu.


   v zastúpení Inspiro Petra Šuttová 0905 203 284


#parkoddychuispiro #inspiro #sdetmi #predeti #kaviaren #cukraren #bistro #catering #ihrisko #detskykutik #eventy #oslavy #kultura #sport #vzdelavanie #aktivity #pohyb #svadby #podujatia #detsketabory #multiball #wififree #ivankapridunaji #kava #kolac #palacinky #hamburger #cestoviny #wrapy #polievky #jedlo #food #limonady #cokolada