5. SEZÓNA TÁBOROV
7 z 9 TURNUSOV
KOMPLEXNÝ SUPER AREÁL

SKÚSENÝ KVALIFIKOVANÝ TÍM
VHODNÉ PRE DETI OD 4-10 ROKOV
CENA 139€
MOŽNOSŤ ÚHRADY V 2 SPLÁTKACH. aždý

Milí rodičia, 
opäť už 5. sezónu sme tu pre vás počas letných prázdnin a prichádzame so spoľahlivo nabitým zážitkovým programom denných táborov v Inspiro, aby Vaše deti prázdninovali najlepšie ako sa dá.
Vďaka spolupráci s ostrieľaným tímom animačnej agentúry FAJNOVO a všestranným priestorom Inspiro máme možnosť deckám namiešať jedinečný a rozmanitý mix zábavy.
Bavíme sa pohybom, energiu dopĺňame vyváženou stravou a oddychujeme zvedavo a kreatívne.

POZNÁTE INSPIRO? MIESTO VŠETKÝCH MOŽNOSTÍ?


METODIKA TÁBOROV
- zážitkový scenár, interaktívne workshopy a projekty zamerané na tímovú spoluprácu, tvorivú dramatiku s efektom (dajme si cieľ, vymyslíme stratégiu, prekonáme spoločne prekážky, náučný efekt, odmena), pohybové hry, tanečné choreo a kreatívne vzdelávanie zamerané aj na celkový osobnostný rozvoj dieťaťa. 


V každom týždni na deti čaká dobrodružná tématika a zábavným vzdelávaním pretkané aktivity.
CESTA OKOLO SVETA: Dobrodružný výlet naprieč celou našou planétou. Každý deň zábavnou formou spoznáme 1 z kontinentov, jeho históriu, obyvateľov aj kultúru.
SVET ZÁHAD A TAJOMSTIEV:  Záchranná výprava za nezabudnuteľnými zážitkami. Za pomoci indícií, ktoré nám zanechal profesor Albert objavíme tajomstvá vesmíru, našej zeme, oceánov a vynálezov ľudstva!


Dejové línie turnusov doplnia programové pecky ako VODNÁ PÁRTY, VIRTUÁLNA REALITA!!!, SVET ZÁBAVY so ŠAŠOM ČO - popučia sa od smiechu, XL HRY (bludisko, limbo, chodúle, katapult, mikádo, holandský biliard, piškvorky, hand balance, veža, domino...), aj VEĽKÁ SKÁKACIA ATRAKCIA, BUBLINOVÁ SHOW, maľovanie na tvár, modelovanie balónov, veľa pohybových hier, ale aj kreatívnych či montessori aktivít. 

Dejová línia, koncepcia a štruktúra každého turnusu bude prispôsobená veku a zloženiu prihlásených detí. Programová štruktúra je pod pedagogickým dozorom a členovia animačného tímu disponujú certifikátom absolventa Kurzu prvej pomoci Slovenského Červeného Kríža. 


CENA TURNUSU
* 1.7.-30.8. - zážitkové tábory Inspiro cena 139€/5-dňový turnus (
s výnimkou 2 turnusov 8.-12.7. a 29.7.-2.8.) 
* možnosť rozdeliť si splátku na 2 časti, záloha 70€ vopred s rezerváciou turnusu a zvyšok v deň nástupu dieťaťa do turnusu.

MOŽNOSTI ÚHRADY:
* v hotovosti v kaviarni INSPIRO spolu s vyplnenou prvou časťou prihlášky
* na účet Občianskeho združenia Inspiro Ivanka pri Dunaji:
ČSOB: IBAN SK1075000000004020647344 (VS zvolený turnus, do poznámky uveďte meno dieťaťa a dátum narodenia)
* možnosť rozdeliť si splátku na 2 časti, záloha 70€ vopred a zvyšok v deň nástupu do turnusu,
* poplatok za turnus je nevratný, avšak prenosný na inú osobu, prípadne iný turnus, ak to jeho kapacita umožní.

Vyplnenú prvú časť prihlášky je možné zaslať aj emailom na inspiro@parkoddychu.sk, v týždni pred nástupom do turnusu obdržíte bližšie inštrukcie a propozície.
Kontakt: Inspiro 0905 203 284, inspiro@parkoddychu.sk


Tešíme sa na leto s vašimi deťmi, pretavíme do ich prázdnin všetky naše skúsenosti a pripravíme im najlepšie táborové leto, aké sme kedy mali. Za tým si stojíme svojim menom! :-)
Vaši Inspiráci


PRE MILIÓN TAKÝCHTO MOMENTOV
SLEDUJTE NAŠU TÁBOROVÚ PRÍPRAVU NA FB!
 

.