SVADBY, PLESY, STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI    NIEJE MIESTO AKO MIESTO, ALEBO ČO DOKÁŽE RODINNÝ AREÁL.

Na poschodí v Park oddychu sa nachádza veľká spoločenská sála (300m2, tj. 15m šírka x 20m dĺžka), ozvučená s výbornými akustickými vlastnosťami a vyvýšeným pódiom (výška 1,1m, šírka 11m, hĺbka 3m) a zrkadlami, ktoré dodávajú spoločenským podujatiam ďalšiu dimenziu.
Kapacita sály: 
pri státi 300 osôb,
pri stolovaní 200 osôb,
pri stolovaní a priestorom pre tanečný parket a miestom pre catering 130 osôb.
Veľkú sálu podporujú ďalšie miestnosti a to menšia sála 50m2, priechodná len cez kongresovú sálu a miestnosť, kde je zariadený bufet a tiež plne vybavené sociálne zariadenia so šatňami a sprchami.
 
Všetko pod jednou strechou, s veľkým parkoviskom hneď pri budove (kapacita 100 áut) a s komfortnou infraštruktúrou, nakoľko objekt sídli priamo pri zástavke vlaku (pre prípad potreby iného dopravného prostriedku je to z BA Hlavná stanica priame spojenie necelých 15 minút).

Tieto priestory sú ideálnym miestom pre
  • plesy,
  • stužkové slávnosti, 
  • svadby,
  • kongresy,
  • koncerty,
  • divadelné predstavenia
a ďalšie spoločenské podujatia..

Vaše podujatie zabezpečíme komplexne na kľúč, vrátane výzdoby, komplet cateringu a všetkým, čo k správnej atmosfére patrí...
V dňoch s predpokladom príjemného počasia zabezpečíme svadobnú hostinu aj obrad v exteriéri.
Navyše Park oddychu disponuje veľkým priestorom venovaným práve tým najmenším (detský kútik a animačné miestnosti), kde je možné organizovať paralelný program pre deti, aby si aj oni mohli oslavu užiť po svojom. Jednoducho, aby boli všetci spokojní.

Viac informácií srdečne poskytne 
 
Petra Šuttová
+421 905 203 284
inspiro@parkoddychu.sk

sala