PORADŇA PRE MATKY (aj s deťmi)

Veľmi sa tešíme, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s mimoriadne zaujímavou osobnosťou pre vaše vážne témy u nás v INSPIRO. Spoločne veríme, že tým prispejeme k vášmu pohodliu a umožníme rôznym náročným otázkam nájsť odpovede.
   

S psychoterapeutkou Norou Bažány sme vytvorili miesto pre vás, milé matky, kam sa aj s deťmi môžete prísť pravidelne poradiť a podeliť so svojimi problémami pri výchove detí, prístupe k nim, o svojich starostiach aj radostiach. Venovať sa budeme aj iným náročnejším témam, ako napr. komunikovať s partnerom ohľadne spoločnej výchovy/striedavej starostlivosti, alebo ako efektívne odkomunikovať starým rodičom, či iným zúčastneným osobám pri výchove dieťaťa, čo chcem, aby sa s mojím dieťaťom dialo a ako sa s ním zaobchádzalo v mojej neprítomnosti...

Témy budú vopred predstavené. Začíname vždy malou prednáškou, ktorá otvorí priestor na otázky v rámci danej témy. Samozrejme, ak bude mať niekto iný akútny problém, vytvoríme preň priestor a čas, aby sme ho mohli ošetriť.

Poradňa bude otvorená každú stredu v čase od 10:00 do 11:00 a vítané sú matky aj s deťmi. Môžete prísť kedykoľvek v danom čase a zostať akokoľvek dlho budete chcieť vy alebo vaše dieťa. :-)
Pre bližšie informácie kontaktujte priamo Noru Bažány telefonicky 0907 642 640, alebo mailom na poradnaprematky@gmail.com.
Poplatok na celý vstup aj s dieťaťom je 5€. K dispozícii budú hračky pre deti a voda na pitie.
Začíname už v utorok 3.10.