EXKLUZÍVNY PLES RIO V INSPIRO

Priatelia! 

A je to tu!! Tak ako mnohí z vás, aj my sme si pre rok 2019 stanovili zopár cieľov.
Predsavzali sme si, priniesť Vám tento rok výnimočný ples. Výnimočný priestorom a personálom, exkluzívny svojim programom a pestrou večerou. 
Tak tu je! 
ČAKÁ NÁS EXKLUZÍVNY HUDOBNÝ PROGRAM ♥ POZVANIE PRIJALI unikátny kubánsky spevák LUCIO DOMINGUEZ, špičkový DJ a tanečný animátor DJ CALY - CARLOS MIRANDA, sexy tanečná skupina CORAZÓN CUBANO a talentovaná moderátorka ZUZANA  MÉSZAROSOVÁ HRVOĽOVÁ


V SPOLUPRÁCI S LION CATERING SME PRE VÁS PRIPRAVILI SKVELÚ VEČERU, KTORÚ ZVÝRAZNÍ VÝBORNÁ KÁVA ZNAČKY ZLATÉ ZRNKO!PROGRAMU DODÁ ADRENALÍN POLNOČNÁ TOMBOLA!

Veríme, že sme vás zaujali a plesu sa už neviete dočkať rovnako ako my! :-) Nečakajte teda kým sa miesto pri stoloch rozchytá, a rezervujte si to svoje emailom na inspiro@parkoddychu.sk, alebo telefonicky 0905 203 284. Vstupenky v hodnote 39€/osoba získate osobne v kaviarni INSPIRO platbou v hotovosti, alebo úhradou na účet INSPIRO ČSOB: IBAN SK1075 0000 0000 4020 6473 44 (do poznámky prosím uveďte meno hosťa/hostí).


poznámka: Kapacita sály je 120 osôb. Usádzame hostí k 10-miestnym stolom s rešpektom k vašim požiadavkám, avšak vrámci možností kapacít sály. Vyhradzujeme si právo na zmenu programu, v prípade neočakávaných komplikácií. 

OPTIMAL DRESS CODE: Netrápte sa, čo na seba. Oblečte sa pekne, no najmä tak, aby ste sa dobre cítili a nič nebránilo tomu, aby ste sa skvele zabavili. 

TU CHYSTÁME VÁŠ PLES! Bude krásny!