EXKLUZÍVNY PLES RIO V INSPIRO

Priatelia! 

A je to tu opäť!! Pre krásny úspech prvého plesu RIO v roku 2019, kypíme nadšením priniesť Vám ďalší, ešte lepší.
Už tradične no v "netradičnom" termíne chystáme výnimočný večer. Výnimočný priestorom a personálom, exkluzívny svojim programom a bohatý pestrou večerou. 
Tak tu je! v sobotu 29.februára 2020!!

ČAKÁ NÁS EXKLUZÍVNY PROGRAM ♥ POZVANIE PRIJALI majstri svetelného umenia INSPINIA, unikátny kubánsky spevák LUCIO DOMINGUEZ, špičkový DJ a tanečný animátor DJ CALY - CARLOS MIRANDA, sexy tanečná skupina CORAZÓN CUBANO.


V SPOLUPRÁCI S LION CATERING SME PRE VÁS PRIPRAVILI PESTRÚ A BOHATÚ VEČERU, KTORÚ ZVÝRAZNÍ VÝBORNÁ KÁVA!
Svoju vegetariánsku porciu si rezervujte pri kúpe vstupenky. PROGRAMU DODÁ ADRENALÍN POLNOČNÁ TOMBOLA A ZÁBAVNÝ FOTO KÚTIK!

Veríme, že tí, čo ste boli minulý rok, šírite slovo a tí, čo ste neboli, sa rovnako ako my, už neviete dočkať! :-) Nečakajte teda kým sa miesto pri stoloch rozchytá, a rezervujte si to svoje emailom na inspiro@parkoddychu.sk, alebo telefonicky 0905 203 284. Vstupenky v hodnote 45€/osoba Vám zaistia výborný program, pestrú 3-chodovú večeru, welcome drink, kávu, minerálku, snack a foto spomienku. Získate ich osobne v kaviarni INSPIRO platbou v hotovosti, alebo úhradou na účet občianskeho združenia INSPIRO ČSOB: IBAN SK1075 0000 0000 4020 6473 44 (do poznám-ky, prosím, uveďte meno hosťa/hostí).


poznámka: Kapacita sály je 120 osôb. Usádzame hostí k 10-miestnym stolom s rešpektom k vašim požiadavkám, avšak vrámci možností kapacít sály. Vyhradzujeme si právo na zmenu programu, v prípade neočakávaných komplikácií. 

OPTIMAL DRESS CODE: Netrápte sa, čo na seba. Oblečte sa pekne, no najmä tak, aby ste sa dobre cítili a nič nebránilo tomu, aby ste sa skvele zabavili. 

TU CHYSTÁME VÁŠ PLES! Bude krásny!