WORLD JUMPING

WORLD JUMPING je fitnes cvičenie na patentovaných exkluzívnych trampolínach, ktoré zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu. Vhodné pre ženy aj mužov. A v tejto sezóne otvárame kurz aeróbneho tréningu na trampolínach aj pre deti.

Pomáha proti depresii, posilňuje svalovú silu, zlepšuje trávenie a vylučovanie, zvyšuje kapacitu pľúc pre dýchanie, zvyšuje tkanivové zásobenia kyslíkom, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov, zmierňuje únavu a menštruačné ťažkosti u žien, minimalizuje počet nachladnutí, alergií aj zažívacích ťažkostí, stimuluje metabolizmus, čím sa znižuje pravdepodobnosť obezity, zvyšuje aktivitu červenej kostnej drene na produkciu červených krvinek, zlepšuje koordináciu a rovnováhu vďaka stimulácii vestibulárneho aparátu, podporuje lymfatický obeh, rovnako ako prietok krvi v žilách obehového systému, pomáha normalizovať krvný tlak a tým predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam.

Podporuje jednoduchšiu relaxáciu a spánok a tak zvyšuje psychický výkon a zlepšuje proces učenia, ponúka úľavu od bolesti chrbta a krku, bolesti hlavy a iných bolestí spôsobených nedostatkom cvičenia, spomaľuje starnutie. 

Tréningy v novej sezóne zima 2018/2019 máme vždy v pondelok 19:15, utorok o 18:10, vo štvrtok o 19.15 a v nedeľu ráno o 9.00 hod (podľa dopytu). Jednorázové vstupné je 5€. Možnosť zakúpenia permanentky na 10 vstupov (+1 zdarma, t.j. 11 vstupov) za 50€.

Cvičíme v areáli Parku oddychu INSPIRO - Nádražná ul. 36, 1.posch., malá, alebo veľká sála.

Z kapacitných dôvodov je nutná rezervácia trampolíny na tel.č. 0905706966 u Viki.

Tešíme sa na Vás.

Novinky a dôležité upozornenia môžete sledovať aj tu vo FB v skupine World Jumping Inspiro - Ivanka pri Dunaji.  

   

Pozrite si video z tréningu, TU!

A POZOR NOVINKA TRÉNING NA TRAMPOLÍNACH AJ PRE DETI!!!!
Od septembra si u nás môžu zaskákať na trampolínkach aj vaše detičky. Otvárame ďalší zímný kurz tréningov každý ŠTVRTOK o 18:10 od 17.01.2019-21.02.2019.

pre deti od 5 rokov
obmedzený počet detí (11), cena 30 eur./ 6 lekcií, v cene 1 náhradný tréning (23.02.sobota), 

prihláška do zimného kurzu World Jumping Kids
detičky si musia priniesť čisté tenisky, uterák a vodu na pitie
info a rezervácie na FB Viki WorldJumping, alebo na tel.č. 0905/706966

WORLD JUMPING KIDS – Čo to je? 
- skupinové cvičenie na profi trampolínach, pri ktorom sa skáče na populárne detské pesničky, pričom sa kladie dôraz na hravosť a prirodzenosť pohybu dieťaťa,
- pod vedením inštruktora sprostredkuje deťom športovú aktivitu, ktorá rozvíja ich pohybové návyky, koordináciu, obratnosť, rozvíja rytmiku a stabilitu.
Zábava, smiech a predovšetkým rozvoj k športu v detskom veku je neoddeliteľnou súčasťou života. Vyskúšajte World Jumping KIDS v Park oddychu Inspiro KOMPLETNÝ ROZVRH TRĚNINGOV A INÝCH PRAVIDELNÝCH AKTIVÍT NÁJDETE JEDNÝM KLIKOM TU!   
WORLD JUMPING