LATINO KURZY pre dospelých

Príďte sa uvoľniť v štýle Latino. Na tréningoch vás v tom správnom rytme, tou správnou atmosférou unesieme zo sveta starostí. Tancuje sa vo voľnejšom držaní, s väčšou voľnosťou pohybu, variácií a obliekania. Tréning je vhodný pre páry, ale aj jednotlivcov, nadšencov.

Pri tanci si precvičujete svalstvo nôh, panvového dna a chrbtové svalstvo. Pomáha to udržiavať rovné držanie tela. Tanec stabilizuje telo a postará sa o pružnú chôdzu. Každý pohyb budete vykonávať s istotou. Tým predídete zraneniam. Budete fit po duševnej stránke. Neustály pohyb a meniace sa tanečné figúry nútia „pracovať“ obe polovice mozgu. Okrem toho tancovanie podporuje tvorbu acetylcholínu. Táto signálna molekula je dôležitá pre pamäť a myslenie. Tanec odbúrava stres. Môžete pri ňom skvele vypnúť. A navyše budete ešte aj šťastné, pretože telo pri pohybe a zábave vylučuje hormóny šťastia endorfíny. Otočky, kroky a švihy zaťažujú všetky svalové skupiny. A pevné a trénované svaly spaľujú viac tukov ako lenivé tukové vankúše. Je to aj super prostriedok proti návalom hladu, pretože pri kolísaní sa do taktu stúpa hladina serotonínu v tele. A tento hormón perfektne tlmí chuť na jedlo. .-)
 

A preto pre vás otvárame kurzy latinsko-amerických tancov každý utorok a nedeľu o 19:00 so Zuzanou Melicheríkovou, ktorá Vám rada zodpovie ďalšie otázky. 


Kontakt: melicherikovazuzana@gmail.com, alebo telefonicky 0917 405 872. 


Pár slov o trénerke Zuzke:
Diablita, vlastným menom Zuzana Melicheriková je už 14 rokov tanečníčkou a lektorkou latino-amerických tancov v Latino Culture Project de Miguel Méndez. Medzi jej obľúbené štýly patrí salsa, bachata, merengue, reggeaton, samba. Vyučuje deti, mládež aj dospelých v našich akadémiách v Bratislave, Pezinku a Galante. Súčasťou jej práce sa stala aj tvorba choreografie. Okrem tanca sa venuje aj kruhovým fitness tréningom pre ženy, organizovaniu detských tanečných táborov a animačným programom
Predtým ako jej učaroval tanec, bola v jej živote gymnastika na koňoch /3 r.,/, kreslenie /5 r.,/, spev /3 r.,/ a fitness /3 r.,/. Stretnutie s Miguelom Méndezom, jej priniesol ďalšiu výzvu a záľubu v podobe latino tanca. Latino tanec jej učaroval natoľko, že sa mu začala venovať profesionálne. Jej lektormi tanca boli pán Miguel Méndez, Emetherio Rigondeaux Peréz, Mário Lopez, lektorka gymnastiky slečna Darina Kubeková, lektorka baletu pani Dagmar Fajnorová a lektor fitness /kruhové tréningy/ Tomáš Lupták. Práve týmto ľuďom vďačí za svoju profesionalitu.
Okrem tancovania v skupine, trénuje v páre so svojím tanečným partnerom Michalom. Do tanca vkladá akrobacie a baletné prvky a tým je choreografia a celkový dojem z tanca pre diváka atraktívnejšia. Absolvovala niekoľkomesačné turné na Cypre, v Nicarague a na Kostarike. V týchto krajinách reprezentovala Slovensko svojimi tanečnými vystúpeniami.
Pre Zuzanu je tanec zdrojom energie, šťastia a dobrého pocitu, ktorý tanec v človeku vyvoláva. Svoje skúsenosti rada odovzdáva svojim študentom na hodinách tanca. Práve dlhoročné skúsenosti, talent a nesmierna ctižiadostivosť a ľudský prístup robia zo Zuzany uznávanú lektorku.

DIABLITA


KOMPLETNÝ HARMONOGRAM TRÉNINGOV V INSPIRO NÁJDETE TU!