WORLD JUMPING PRE DETI

WORLD JUMPING je fitnes cvičenie na patentovaných exkluzívnych trampolínach, ktoré zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu. Vhodné pre ženy aj mužov. A v tejto sezóne otvárame kurz aeróbneho tréningu na trampolínach aj PRE DETI!!

Pomáha proti depresii, posilňuje svalovú silu, zlepšuje trávenie a vylučovanie, zvyšuje kapacitu pľúc pre dýchanie, zvyšuje tkanivové zásobenia kyslíkom, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov, zmierňuje únavu a menštruačné ťažkosti u žien, minimalizuje počet nachladnutí, alergií aj zažívacích ťažkostí, stimuluje metabolizmus, čím sa znižuje pravdepodobnosť obezity, zvyšuje aktivitu červenej kostnej drene na produkciu červených krvinek, zlepšuje koordináciu a rovnováhu vďaka stimulácii vestibulárneho aparátu, podporuje lymfatický obeh, rovnako ako prietok krvi v žilách obehového systému, pomáha normalizovať krvný tlak a tým predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam.

Podporuje jednoduchšiu relaxáciu a spánok a tak zvyšuje psychický výkon a zlepšuje proces učenia, ponúka úľavu od bolesti chrbta a krku, bolesti hlavy a iných bolestí spôsobených nedostatkom cvičenia, spomaľuje starnutie. 

Cvičíme v areáli Parku oddychu INSPIRO - Nádražná ul. 36, 1.posch., malá, alebo veľká sála.

Z kapacitných dôvodov je nutná rezervácia trampolíny na tel.č. 0905706966 u Viki.

Tešíme sa na Vás.

Novinky a dôležité upozornenia môžete sledovať aj tu vo FB v skupine World Jumping Inspiro - Ivanka pri Dunaji.  


A POZOR NOVINKA TRÉNING NA TRAMPOLÍNACH AJ PRE DETI!!!!
Od januára si u nás môžu zaskákať na trampolínkach aj vaše detičky. Otvárame kurz tréningov každý PONDELOK o 16tej od 22.1.2018-05.03.2018.

pre deti od 5 rokov
cvičíme každý PONDELOK A UTOROK (už obsadené) v čase od 16:00 do 16:50
obmedzený počet detí (9), cena 30 eur./ 7 lekcií, v cene je 1 náhradná hodina,  
detičky si musia priniesť čisté tenisky, uterák a vodu na pitie
info a rezervácie na FB Viki WorldJumping, alebo na tel.č. 0905/706966

WORLD JUMPING KIDS – Čo to je? 
- skupinové cvičenie na profi trampolínach, pri ktorom sa skáče na populárne detské pesničky, pričom sa kladie dôraz na hravosť a prirodzenosť pohybu dieťaťa,
- pod vedením inštruktora sprostredkuje deťom športovú aktivitu, ktorá rozvíja ich pohybové návyky, koordináciu, obratnosť, rozvíja rytmiku a stabilitu.
Zábava, smiech a predovšetkým rozvoj k športu v detskom veku je neoddeliteľnou súčasťou života. Vyskúšajte World Jumping KIDS v Park oddychu Inspiro 

ZAUJÍMA VÁS WORLD JUMPING PRE DOSPELÝCH? Viac informácií čítajte TU!
POZRITE SI VIDEO Z TRÉNINGU.

WORLD JUMPING