WORLD JUMPING KIDS

WORLD JUMPING je fitnes cvičenie na patentovaných exkluzívnych trampolínach, ktoré zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu. Vhodné pre ženy, mužov a DETI. Celé leto, počas 10tich táborových turnusov sme na deťoch "testovali" túto zábavu. Deti milujú skákanie na trampolíne a umocnením atmosféry skvelou hudbou a lákavými tréningovými pomôckami je tréning všestrannou a zábavnou pohybovou aktivitou, ktorú deti vyhľadávajú. Odporúčame najmä deťom v rozmedzí 5-8 rokov. 

Tréning je prospešný ako pre nešportovcov začiatočníkov, ktorým prispieva k rozvoju pohybových schopností, rytmiky, stability, koordinácii tela, zvýšeniu flexibility a k správnemu držaniu tela, či k získaniu fyzickej i psychickej kondície. Stimuluje metabolizmus, znižuje hladinu cholesterolu, zmierňuje únavu, má relaxačné účinky a zabezpečí kvalitný spánok. Ponúka úľavu od bolestí spôsobených nedostatkom pohybu.
Slúži aj ako doplnkový gymnastický tréning pre aktívnych športovcov - zlepšuje kondíciu, koncentráciu, zlepšuje svalovú silu a rovnováhu.
Predovšetkým však kladie dôraz na hravosť a prirodzenosť pohybu dieťaťa. Zábava, smiech a predovšetkým pozitívny vzťah k športu je neoddeliteľnou súčasťou života detí.

 

KURZ WORLD JUMPING KIDS každý ŠTVRTOK o 18:10
letný kurz 25.4.-30.5.2019
6 tréningov + 1 náhradný tréning (6.6.2019), cvičíme v areáli Parku oddychu INSPIRO - Nádražná ul. 36, 1.posch., veľká sála.
Cena kurzu: 30€ (6+1 tréningov)

Z kapacitných dôvodov je nutné prihlásiť sa do kurzu. Záujem o kurz je možné potvrdiť len úhradou za kurz a vyplnením PRIHLÁŠKY, ktorú stačí priniesť priamo na prvý tréning. Dieťa je záväzne prihlásené až s úhradou nákladov za kurz podľa inštrukcií v prihláške

Tešíme sa na Vás.

Novinky a dôležité upozornenia môžete sledovať aj tu vo FB v skupine World Jumping Inspiro - Ivanka pri Dunaji. Viac informácií priamo u Viki 0905 706 966. 

 


ZAUJÍMA VÁS WORLD JUMPING PRE DOSPELÝCH? Viac informácií čítajte TU!

WORLD JUMPING