SPOLOČENSKÉ TANCE p. HEIN

Výuka základných spoločenských tancov
Tanec je výborný pre udržanie zdravia, zníženie stresu, pre zvýšenie pohybovej kultúry a sebavedomia, pre oddych, relax, zábavu i potešenie, či len udržanie romantiky v páre.
Spoločenské tance sú vynikajúcim spôsobom, ako sa počas týždňa uvoľniť, zabaviť a pritom si zacvičiť. Tanec je známy kardio tréning, ktorý zároveň pomáha posilniť svaly a zlepšiť držanie tela. Výraz spoločenské tance sa vo všeobecnosti vzťahuje na akýkoľvek tanec v páre. V súčasnosti však označuje 5 štandardných a 5 latiskoamerických tancov. 
Úlohou výuky základných spoločenských tancov pre dospelých je naučiť základné tanečné kroky jednotlivých spoločenských tancov:
Štandardné tance  waltz, valčík, tango či quickstep,
Latinsko-americké  rumba, cha-cha, jive či samba.
 
Všetky spomínané tance hravo zvládnete na kurze Spoločenských tancov  v Inspiro.
Kurz pre deti vo štvrtok 15:30-16:30.
Kurz pre dospelých v utorok 19:00-20:00

Vezmite so sebou tanečného partnera, alebo aj nie (prihlásit sa môžu aj jednotlivci) a nechajte sa unášať v rytme štandardných a latinskoamerických tancov. Tešíme sa na vás.

Lektorom vám bude mnohonásobný majster slovenskej republiky, semifinalista majstrovstev Európy aj sveta profesionálov a majster sveta v kategórii Master class Latinskoamerických tancov, profesionálny tanečník a diplomovaný tréner spoločenských tancov Jiří Hein.
Kontakt. https://www.facebook.com/jiri.hein.18, jirihein@seznam.cz, 0948 520 336