SALSA PRE DETI

TANEČNÁ PRÍPRAVA V INSPIRO

Od septembra opäť otvárame brány našej tanečnej prípravy pre deti, mládež a dospelých. Naučíme vás latino tance rôznych štýlov, aj základy gymnastiky a strečingu. 
Tréningy prebiehajú každý štvrtok a nedeľu v malej zrkadlovej sále od 16:00 do 19:15. 
Prijímame deti a mládež od 4 do 15 rokov. Dospelých bez vekového limitu.

Teší sa na vás Zuzana Melicherikova, info do správy poprípade emailom: melicherikovazuzana@gmail.com


VIDEO PREZENTÁCIA ŠKOLY ZUZANY MELICHERÍKOVEJ

Pár slov o trénerke Zuzke:
Diablita, vlastným menom Zuzana Melicheriková je už 14 rokov tanečníčkou a lektorkou latino-amerických tancov v Latino Culture Project de Miguel Méndez. Medzi jej obľúbené štýly patrí salsa, bachata, merengue, reggeaton, samba. Vyučuje deti, mládež aj dospelých v našich akadémiách v Bratislave, Pezinku a Galante. Súčasťou jej práce sa stala aj tvorba choreografie. Okrem tanca sa venuje aj kruhovým fitness tréningom pre ženy, organizovaniu detských tanečných táborov a animačným programom
Predtým ako jej učaroval tanec, bola v jej živote gymnastika na koňoch /3 r.,/, kreslenie /5 r.,/, spev /3 r.,/ a fitness /3 r.,/. Stretnutie s Miguelom Méndezom, jej priniesol ďalšiu výzvu a záľubu v podobe latino tanca. Latino tanec jej učaroval natoľko, že sa mu začala venovať profesionálne. Jej lektormi tanca boli pán Miguel Méndez, Emetherio Rigondeaux Peréz, Mário Lopez, lektorka gymnastiky slečna Darina Kubeková, lektorka baletu pani Dagmar Fajnorová a lektor fitness /kruhové tréningy/ Tomáš Lupták. Práve týmto ľuďom vďačí za svoju profesionalitu.
Okrem tancovania v skupine, trénuje v páre so svojím tanečným partnerom Michalom. Do tanca vkladá akrobacie a baletné prvky a tým je choreografia a celkový dojem z tanca pre diváka atraktívnejšia. Absolvovala niekoľkomesačné turné na Cypre, v Nicarague a na Kostarike. V týchto krajinách reprezentovala Slovensko svojimi tanečnými vystúpeniami.
Pre Zuzanu je tanec zdrojom energie, šťastia a dobrého pocitu, ktorý tanec v človeku vyvoláva. Svoje skúsenosti rada odovzdáva svojim študentom na hodinách tanca. Práve dlhoročné skúsenosti, talent a nesmierna ctižiadostivosť a ľudský prístup robia zo Zuzany uznávanú lektorku.

Prihláste sa do kurzu latinsko-amerických tancov k Zuzke Melicheríkovej, kontakt email melicherikovazuzana@gmail.com, alebo telefonicky 0917 405 872.  Trénujeme každý štvrtok od 17tej deti 3-5 ročné, od 17:45 deti 5-8 ročné a v nedeľu od 16tej deti 3-5 ročné, od 17tej deti 5-8 ročné a od 18tej (mládež a dospelí).
 

POZRITE SI KOMPLETNÝ ROZVRH AKTIVÍT PRE DETI TU!