AKO TO FUNGUJE   


 
Predstavme si tému   >   Postavme model   >   Zahrajme sa
A popritom sa naučme, ako to funguje.

 
To je hlavný princíp, ako deti uvádzame do sveta techniky, matematiky, stavebníctva a prírodných vied. A to všetko s pomocou kociek LEGO®. Pretože vďaka nim si deti rozvíjajú svoje motorické, matematické, technické a kreatívne zručnosti.
Program Brick by Brick naučí deti praktické zručnosti v technických oblastiach. Učí ich mať rád prírodné vedy, ku ktorým sa spoločnosť prirodzene vracia. Hodiny sú vedené hravou a zábavnou formou („edutainment“). Špeciálne vyškolení lektori sa pritom opierajú o metodiku Brick by Brick vyvinutú expertmi v USA, vďaka ktorej je každá hodina presne krok-po-kroku vypracovaná.


A celý čas staviame s kockami LEGO®, ktoré deti milujú!

 

     PROGRAMY   


Baby adaptačná škôlka * Kurzy * Narodeninové oslavy * Tábory * Free play dielničky

 

 

 KURZ MALÝ KONŠTRUKTÉR

 Program je určený pre deti od 3-5 rokov, pre predškolské deti, ktoré sú prirodzenými staviteľmi. Vďaka obľúbenej stavebnici DUPLO® sa deti oboznámia s rôznymi témami, ako sú zvieratá, vesmír, morský a samozrejme všetko si postavia a vyskúšajú.


 KURZ VEĽKÝ INŽINIER

 Pre deti od 6-12 rokov.  Mladšie deti (6 -8 rokov) sa orientujú na jednoduchšie modely, staršie zase na komplikovanejšie - od dopravných prostriedkov po robotiku. Postavený model si deti zapoja na motor a on ožije. To je najväčšou motiváciou detí a väčšina modelov je takto vymyslená.
 Propozície ku kurzom nájdete TU!
 
 
 DENNÉ TÁBORY

 Tábor s kockami LEGO®? Áno! Pripravili sme pre deti zábavné chvíle s obľúbenými kockami LEGO® aj počas letných prázdnin. Zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti.
 Propozície k denným táborom nájdete TU! 
 

 NARODENINOVÉ OSLAVY

 Ako urobiť deťom narodeniny čo najkrajšie? Vyskúšajte naše narodeniny LEGO®. Počas 2 hodín sa deti zabavia a zahrajú pod taktovkou skúsených animátorov. Program je vedený podľa presného harmonogramu a dramaturgie, aby si deti užili oslavu tak, ako sa patrí. 
 Prečítajte si viac o našich oslavách v téme LEGO!
 

 BRICK DIELNIČKY

 Hľadáte program pre svoje deti? Priveďte ich k nám. Program BRICK DIELNIČIEK je určený deťom, ktoré sa chcú prísť zahrať, postaviť si model a zároveň sa zabaviť. A ak im niečo nepôjde, naši lektori ho radi usmernia. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť v kaviarni alebo zbehnúť na stretnutie s priateľmi.

 
 VEČERY PRE RODIČOV

 Chcete si s partnerom niekam vyraziť a neviete, kam dať svoju ratolesť? Môžete k nám doniesť svojho drobca a my sa oňho nielenže postaráme, ale zažije aj kopec zábavy a popritom sa veľa naučí. A samozrejme, môže sa do sýtosti vyblázniť s kockami LEGO®.
 Zábava pre všetkých, žiadne kompromisy! Viac sa dozviete TU!


  INSPIRÁČIK -  NOVINKA!!

 Adaptačný program pre deti, ktoré sa pripravujú na nástup do škôlky. Počas 4 hodín sa o Vaše dieťa postará skúsená lektorka, ktorá ho citlivo vovedie do kolektívu nových kamarátov. Jeho dopoludnie bude plné hudobno-pohybových hier, tvorivých cvičení a aktivít s kockami LEGO®. Máme štruktúrovaný program, ktorý všestranne rozvíja osobnosť dieťaťa. Motivačným obohatením je maskotka Bricky, náš priateľský škrečok, ktorý láme ľady. 
O tom ako adaptovať dieťa postupne a jeho vlastnou rýchlosťou sa dočítate tu! 
 

VIKTÓRIA ČERŇANSKÁ, tel: 0902 391 393
info@hravouformou.skLEGO DIELŇA